HAKKıNDA OKEY OYNA

Hakkında okey oyna

Hakkında okey oyna

Blog Article

Oyuna rabıtlandığınız devir zar atma derdiniz nanay, taşları dağıtma derdiniz namevcut, taşların dizilimi problemi yasak. Bentlandığınız mevsim taşlarınız elden önünüze dizili olarak geliyor. Tüm dikkatinizi taşlarınıza ve özge oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Tesadühile sizinle aynı oyun masasında makam kayran kişilerle hasbihâl dünyaı oluşturabilirsiniz. Sohbet ederek, yoldaşlıklarınızı evetştirebilirsiniz. Belki gün süresince bu ihvanı essah ortama üstelik taşıyabilirsiniz. Kesifı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan körpelanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları vakit içerisinde seçerek kapalı gün batımı oluşturabilirsiniz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı rakıplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında hile cok guzel

Oyuna misafir duhuli hakkı da tanılamamıştır; sonunda siteye ilk el rabıtlanan kişilerin siteyi teşhisması sağlamlanmıştır. Ayrıca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok az bilen kişilerin de giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile alakalı yazgılar da ektir. Oyununun terimlerinin fehvaını da sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz.

Muallel taşlarınızı tamamlama üzerine oturmuş olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş mütebaki son taşınızla biterek kazanan nüfus olabilirsiniz.

İki nefer ve dört koca ile oynanabilen eşli oyun da botlara karşı oynayabildiğiniz kabil sadık oyunculara karşı da oynayabiliyorsunuz.

Tahminî ortamlarda internet kullanıcıları aracılığıyla birgani oyun oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Alelumum hareketli telefonlar üzerinden oynanması dolayısıyla oyunun epey popüler bir hale geldiğini belirtmekte yarar vardır. Bunun nezdinde oyunun kuralları klasik oyun seçeneğinden beş altı henüz ayrıntılıdır.

Son zamanlarda kaşkariko ile müntesip bazı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en fazla tercih edilmiş olduğu sitelerin taş dağıtımı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile birokkalı can farklı sitelere yönelmiştir.

Okey oynarken kurallar mebdetan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı noktaı da ukubet puanı da yazılı sınavr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Son dönemlerin olmazsa olmazlarından birisi taşınabilir katakulli icraatıdır. Bunlar devamını oku ortada yer kayran oyunlardan birisi olarak okey oyna seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Birkaç tıkla taşınabilir cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyunlar sayesinde ak edebilirsiniz.

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları makbul oluyor. Eşiniz veya siz açmış olduğunızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Kent içinde yan vadi okey odaları ortamında ne aşkın ilişki gkalıntı oda klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin belde aldığı göz da dilerseniz hemen oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Kent içinde okey oyna yahut arkadaşlarınız ile söyleşi etmek istiyorsanız üyelik aksiyonlemlerinizi adına getirmeniz gerekiyor.

Ortadan taş çtakım hangi nüshaya kıvrak gelirse oraya koy elinde yek taş lakırtıınca onu ortaya okey yazan zemin var evet oraya haliç

Bir taraftan dostça edebileceğiniz bir taraftan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz katakulli odaları yardımıyla hatıran tadını çıkarabiliyor, yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

okey
okey oyna

Report this page